Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego KRS:0000150148

Wesprzyj nas, przekazując 1% podatku dochodowego. Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nasi Partnerzy:


miasto roz   kdk kutno

ekutno

 

kci patronat

Zmiana Terminu Zgromadzenia Elektorów PSONI oraz Zgłaszania Kandydatów do ZG i CKR PSONI

Szanowni Państwo,

w związku z nieprzewidywalną sytuacją na terenie całego kraju, stanem epidemii i wprowadzonym zakazem zgromadzeń, Zarząd Główny podjął uchwałę o wyznaczeniu terminu Zgromadzenia Elektorów PSONI na 12 września 2020 r.

Organizacja Zgromadzenia w czerwcu, w świetle aktualnych danych epidemiologicznych, byłaby niezwykle ryzykowna. Będę wdzięczna za przekazanie tej informacji Państwu Elektorom. Mam nadzieję, że sytuacja we wrześniu pozwoli wybrać nowe władze Stowarzyszenia.

Jednocześnie informuję, że Zarząd Główny podjął decyzję o wydłużeniu terminu na zgłaszanie kandydatów do ZG i CKR PSONI do dnia 30 czerwca 2020 r.

Zdaję sobie sprawę, że Koła PSONI wykonują teraz olbrzymią pracę, by utrzymać dotychczasowy dorobek wielu lat działań. Mam świadomość wielu problemów, trudnych decyzji, z którymi się Państwo mierzycie. Wiem również o wielu indywidualnych dramatach osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin, dla których brak dostępu do rehabilitacji i wsparcia skutkuje zanikaniem nabytych umiejętności. Mimo wszystko mam nadzieję, że PSONI wyjdzie z tego kryzysu odbudowane. Obserwujemy i doceniamy wartość prostych gestów międzyludzkich, solidarności i gotowości pomocy. Taka Dobra Historia… Zachęcam do przypomnienia sobie tej publikacji właśnie teraz.

Życzę Państwu siły, by przetrwać.

Z poważaniem,

dr Monika Zima-Parjaszewska

Prezeska Zarządu Głównego

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną

ul. Głogowa 2b;

02-639 Warszawa

Tel. kom.  +48608163418

Tel.             +48226460314

Fax.            +48228486162

www.psoni.org.pl

monika.zima@psoni.org.pl

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp