Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego KRS:0000150148

Wesprzyj nas, przekazując 1% podatku dochodowego. Dostęp do najprostszego rozliczenia PITów w Polsce uzyskałeś dzięki naszej współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nasi Partnerzy:


miasto roz   kdk kutno

ekutno

 

kci patronat

Ustka 2016

Wróciliśmy z Ustki ! Uczniowie OREW z Zielonej Szkoły, uczestnicy WTZ oraz ZR-T z wycieczki – wszyscy razem bardzo miło spędziliśmy 9 dni. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wczasowym „Albatros”, położonym przy samej plaży. Wspólnie spędzaliśmy czas na nauce, zabawie i odpoczynku. Rejs statkiem, wycieczka do Słupska, zwiedzanie Bunkrów Baterii Bluchera podziemnego Muzeum Minerałów, ZOO, pokaz w fokarium w Dolinie Charlotty, grill, dyskoteki, wielkie kibicowanie  podczas meczu Polska – Niemcy oglądanego na dużym ekranie – to tylko niektóre atrakcje. I choć pogoda czasami płatała nam figla to zawsze zwyciężały: dobry humor, który nigdy nas nie opuszczał i wspaniała przyjazna atmosfera. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Jednocześnie zachęcamy aby pochwalić się swoimi zdjęciami z pobytu w Ustce. Prosimy o przynoszenie swoich fotografii, a my dodamy je do galerii na naszej stronie internetowej.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp